İnotek MAKTEK Avrasya 2014 Fuarında

İnotek MAKTEK Avrasya 2014 Fuarında

İnotek Teknik olarak, 14-19 Ekim 2014 tarihleri arasında düzenlenen MAKTEK Avrasya 2014 Takım Tezgahları,Metal-Saç İşleme Makinaları, Tutucular – Kesici takımlar, Kalite Kontrol-Ölçüm sistemleri, CAD/CAM, PLM Yazılımları ve Üretim Teknolijeleri Fuarına Katıldık.

“Sektörün Avrasya Coğrafyasındaki En Büyük Buluşması”

MAKTEK Avrasya Fuarı yerli, yabancı makine endüstrisinin beklediği en önemli fuarlardan bir tanesidir. Her türlü yeniliğin bir arada ziyaretçilere sunulduğu bu önemli fuar, Türk firmalarının da, yabancı rakipleri karşısında gelmiş olduğu noktayı çok büyük bir memnuniyetle görme imkanı sağlamaktadır.

Yıllardır yerli ve yabancı birçok firmayı bir araya getiren MAKTEK, yatırımcılar için bir araştırma ve birçok yeni tedarikçi ile bağlantı kurma şansı sağlıyor.

Takım Tezgahları,Metal-Saç İşleme Makinaları, Tutucular – Kesici takımlar, Kalite Kontrol-Ölçüm sistemleri, CAD/CAM, PLM Yazılımları ve Üretim Teknolijeleri aynı anda sunan 3T Fuarı, yatırımları için en doğru kararı vermek isteyen ziyaretçiler için çok önemli bir teknoloji platformu.

 Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>